WYD 2008 - Melbourne - fotky

14.07.2008, autor: Václav Novák, kategorie: Fotogalerie
Šárka a já konkurujeme koncertu:-)
Cesta do Austrálie a přeprogram v Melbourne

Zde najdete naše fotky z prvního týdne našeho pobytu v Austrálii, který jsme prožili v hostitelských rodinách nedaleko Melbourne...

Protože máme s P. Radkem dohromady přes pět tisíc fotek, není moc v našich silách vybírat ty nej... také chápu, že pro nás má každá fotka zcela jiný význam než pro pouhého diváka. Proto prosím omluvte, že jsem zde umístil skoro všechny fotky, snažil jsem se vyřadit jen duplicity (které šly přímo za sebou) nebo vyloženě nepovedené snímky. Na další úpravy a třídění jsem si vyhradil rok v důchodu.:-)

Fotogalerie 1 - Cesta do Vídně, let do Soulu, přesedání v Soulu, let do Melbourne, přivítání v Melbourne.

Fotogalerie 2 - Pondělí 7.7. - Program v Melbourne, DID centrum na katolické univerzitě, noční přístav.

Fotogalerie 3 - Úterý 8.7. - Program s krajany, setkání s otcem Aurelem, návštěva farmy.

Fotogalerie 4 - Středa 9.7. - Great Ocean Road - celodenní výlet po pobřeží.

Fotogalerie 5 - Čtvrtek 10.7. - Tarrawarra Abbey - jediný cisterciácký klášter v Austrálii, vyhlídka z Eureka Skydeck, koncert na Federation Square, taneční zábava.

Fotogalerie 6 - Pátek 11.7. - "Zahajovací" mše svatá na stadionu Telstra Dom - stadion pro 50 000 lidí, nakupování dárečků, dopolední program ve farnostech v Ringwoodu.

Fotogalerie 7 - Sobota 12.7. - Healesville - přírodní rezervace, návštěva Šumavy - centra Čechoaustralanů.

Fotogalerie 8 - Neděle 13.7. - Poslední den v Mooroolbarku - mše sv. s farností, odpoledne s rodinou, večerní taneční zábava pro všechny národy ve farnosti.

Fotogalerie 9 - Pondělí 14.7. - Celodenní přesun do Sydney - čekání v univerzitním městečku a vlastní přesun autobusem, délka cesty 1000km.