Hlavní menu:


WYD 2008 - Sydney - Cesta do Melbourne

07.07.2008, autor: Václav Novák, kategorie: WYD Sydney
Soul letiště - mše svatá
a první dojmy

Srdečně zdravíme do České republiky:-). Šťastně jsme dorazili do Melbourne, kde strávíme dny před vlastním setkáním v Sydney. Na sraz do Olomouce nás dovezla Danielka, pak jsme pokračovali Do Brna společným autobusem, v Brně jsme nabrali zbytek naší výpravy a vyrazili do Vídně na letiště. Trošičku jsme se báli nehody, která zablokovala dálnici, ale nakonec jsme letadlo do Soulu šťastně stihli. V Soulu jsme na letišti slavili mši svatou ze Slavnosti sv. Cyrila a Metoděje. Letěli jsme vždy přes noc. Do Melbourne jsme dorazili cca v devět ráno (neděle) a přivítalo nás krásné počasí - sluníčko a příjemných 14 stupňů. Z letiště jsme autobusem dorazili do naší hostitelské farnosti Mooroolback, kde si nás rozebrali hostitelské rodiny. Ještě jsme včera stihli nedělní mši svatou. A pak nám bylo doporučeno odpočívat, neboť únava z letu a časového posunu byla značná.
Dnes máme ještě volný den, který trávíme prohlídkou Melbourne. Počasí je dnes poněkud méně příznivé. Je podstatně chladněji a hrozí déšť. Jsme nyní v informačním centru. Bohužel nestihnu dát fotky na web. Snad jindy.
Lidé tu jsou velmi pohostinní a příjemní.
Václav a P. Radek
Sledujte TV NOE a signály,


Biblický citát na dnešní den
Nezakolísám. (Ž 16,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |