Welcome to Mladá Boleslav

30.12.2014, autor: M. Mareš, foto A. Spišák, kategorie: Fotogalerie
Welcome to Mladá Boleslav
Pouť důvěry Taizé byla úspěšně zahájena

Welcome to You - about ninety young people from Germany, Great Britain, Poland, Austria, Slovenia, Ukraine and Finland. You are guests in a town with a 1040 years old Christian tradition. Our first Marian church was built on fortified settlement above river Jizera.

Links to our today churches:
Church of the Assumption of the Virgin Mary
Church of St. John of Nepomuk

Some photos from today meeting in the church and in the parish house here.

Děkujeme všem rodinám, poskytujícím ubytování poutníků z Německa, Velké Británie, Polska, Slovinska, Rakouska, Ukrajiny a Finska. Děkujeme všem, kteří přicházejí aktivně pomoci při zajišťování boleslavského programu pro Taizé mládež. Zveme k účasti na dopoledních programech i na silvestrovské oslavě.

Fotografie z dnešního dne zde a na zápůjčním CD na faře.

Program dalších dnů:

Středa 31. prosince 2014
8:30 ranní modlitba v kostele sv. Jana Nepomuckého, následuje sdílení ve skupinkách na faře
11:25 odjezd do Prahy
13:00 polední modlitba v chrámech v centru Prahy
Odpoledne: workshopy
23:00-24:00 modlitební bdění v kostele sv. Jana Nepomuckého, následně do 2:00 festival národů v modlitebně ČCE

Čtvrtek 1. ledna 2015
10:30 účast na mši svaté v kostele NPM, poté společný oběd u hostitelů
14:00 odjezd do Prahy
Odpoledne: setkání organizované podle zemí na výstavišti nebo na různých místech Prahy
21:45 návrat do míst ubytování