Hlavní menu:


Zahájení WYD v Sydney

16.07.2008, autor: Václav Novák, kategorie: WYD Sydney
Kostelik v Mooroolbarku

Po delší době se ozýváme opět z Austrálie, tentokráte již ale ze Sydney, kam jsme se v pondělí celý den přesunovali. Protože vím, že je spoustu informací od našeho tiskového týmu na stránkách ČBK nebo na sigálech, nemá cenu se vícekrát opakovat. Fotky jsou také na signálech.
Shrnu-li nějaké ministřípky - počasí je super, organizátoři všechno zvládají na jedničku (no dobře dvojku - za ty batohy, co nedorazily), hostitelské farnosti a rodiny jsou lidé s otevřeným srdcem,program je bohatý,...Zbytek asi opravdu až se vrátíme.
Modlíme se za vás doma, prosíme také o modlitbu, aby toto setkání bylo novými letnicemi nejen pro Austrálii a její obyvatele, ale také pro nás účastníky setkání.
Venda a P. Radek


Biblický citát na dnešní den
Pozor, abyste se nenechali svést. (L 21,8)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |