pouť k Božímu milosrdenství

23.08.2018, autor: D. Kašpar, kategorie: Pouť

Ve dnech dvacátého prvního až dvacátého osmého července proběhl již desátý ročník pěší pouti k Božímu milosrdenství do Slavkovic u Nového města na Moravě.

Letos již po druhé vycházel jeden proud poutníků také od nás z Mladé Boleslavi. Na cestu nás přijel vyprovodit otec biskup Jan. V sobotu dvacátého prvního července v osm hodin ráno celebroval mši svatou na zahájení poutě a po ní požehnal kříž, v jehož nesení jsme se střídali celou cestu až do Slavkovic.

Z Mladé Boleslavi nás vyšlo celkem šestnáct poutníků, z toho sedm Boleslaváků. Díky letošnímu horku jsme si cestou připadli jako Izraelité na poušti při jejich cestě do země zaslíbené.

Zde a zde jsou odkazy na fotogalerii.

Pokud se chcete o puti dozvědět více, můžete se podívat na tyto stránky.Zde je možno prohlédnout si fotografie i z jiných proudů, svědectví poutníků, přednášky a mnoho jiných informací o téhle akci.

Pán s Vámi.

Daniel Kašpar