Duchovní koncert pro varhany a přednes

04.04.2012 19:15 [středa], kategorie: Koncert
arciděkanský kostel

V předvečer velkého svátku Zeleného čtvrtka zazní v kostele Nanebevzetí Panny Marie Laudatio pro Antonína Dvořáka.
Na pořadu budou právě skladby výše zmíněného autora. Dále pak skladby od Léona Boelmanna, Felixe Mendelssohna - Bartholdy a Leoše Janáčka.
Tato díla interpretovaná Alešem Bártou, předním českým varhaníkem, doplní umělecký přednes Václava Postráneckého. Z jeho podání se zaposloucháme do veršů, příběhů a úvah Antoine de Exupéryho, Františka Novotného, Stanislava Kubína i Žalmu 23.

Vstupenky je možné získat v předprodeji v KD Svět (út a čt, 14:00 - 17:00, tel. 326 321 709, také na Infocentru na Mírovém náměstí, nebo v Kulturním Domě. Mělo by být možné i přímo na místě. Cena 150,- Kč.

Pořadatel:

Kultura města Mladá Boleslav