Podzimní festival

16.11.2008 16:00 [neděle], kategorie: Koncert
skupin MMRK ,Vavřineček,Víbůh, Andy & P.R.C. (sk),Stopdepress

Milí mladí přátelé,
dobré a převážně křesťanské hudby není nikdy dost, takže si Vás dovoluji pozvat na podzimní hudební festival do Víchové nad Jizerou - 16. listopadu v 16:00.

Chceš si takhle na podzim provětrat kosti? Parádně zapařit? Posedět při poslechu živé hudby? Dát si něco dobrého k jídlu a pití? Pokecat s přáteli? "Potmelit" partu? Máš nějakého nevěřícího kamaráda, kterému chceš ukázat, že se umí křesťanská mládež "normálně" bavit...???

PAK JE TATO AKCE URČENA PRÁVĚ PRO TEBE!!!

Vystoupí kapely MRRK, Andy & P.R.C. ze Žiliny, Projekt - Vavřineček spolu s litoměřickou diecézní kapelou Víbůh a na závěrečné "zapaření" zahraje punk-rocková kapela Stopdepress:)

Vstupné je dobrovolné (doporučená částka stanovena na 50,- Kč)

Doprovodný program...

Pořadatel: