Podmenu:

Křesťanská akademie

Další informace o České křesťanské akademii na webu: http://www.krestanskaakademie.cz/

Aktuální program

Čtvrtek 23. 9. 2021 - JUDr. Ondřej ZÁVODSKÝ, Ph.D.: Výstup na vrchol korupce (Od obálek k národní prostituci)
O. Závodský je český právník, bývalý státní úředník a whistleblower (ten, kdo „hvízdá na píšťalku“ ve vlastní firmě). V letech 2014 – 2017 pracoval jako náměstek ministra financí ČR pro oblast majetku státu a regulace hazardních her. Nyní působí v Nadačním fondu proti korupci.

Čtvrtek 7. 10. 2021 - JUDr. Lenka BRADÁČOVÁ, Ph.D.: Cesty práva
L. Bradáčová je vrchní státní zástupkyně VSZ v Praze, lektorka v oboru trestní právo na Justiční akademii. Specializuje se na legislativu, trestnou činnost úředních osob, trestní právo procesní, vzdělávání v soustavě státního hospodářství. Působí na Univerzitě Palackého v Olomouci při Právnické fakultě.

Pravidelné místo a čas konání: ve sboru Českobratrské církve evangelické v Husově ulici 199/15 v Ml. Boleslavi většinou v 19:00 h.

Místní skupina v Mladé Boleslavi

Místní skupina v Mladé Boleslavi byla založena v r. 1994.
Miroslav Jirounek, dlouholetý hlavní organizátor akcí místní ČKA, zemřel 22.11.2020. R.I.P.

Přehled již uskutečněných akcí

V přiložených souborech vidíte celou historii místní skupiny.

Ke stažení: ka-history-8.pdf, 703 kB; ka_20_let.pdf, 398 kB

Vydávejte svědectví.   (J 15,27)